АКЦІЯ: з 01.02.2024 до 29.02.2024 знижка на обстеження 250 (!) грн
Новини

Співробітники ЦМРТС покращили навички надавання допомоги при невідкладних станах та кровотечах

17 Жовтня 2023

Завдяки сприянню професійного об’єднання «MedOffice Group» 15 жовтня пройшов тренінг з надання долікарської допомоги при невідкладних станах. Його проводили інструктори навчального центру «UniSafe».

Співробітники ЦМРТС пройшли 2 програми: курс із зупинки крові «STOP THE BLEED» від Американської колегії хірургів та курс надання допомоги при колапсі, тривалій втраті свідомості та зупинці серця. Кожна програма тривала 4 години. Вона складалась з теоретичної та практичної частин. В кінці кожного курсу була екзаменаційна частина, яка мала продемонструвати наявність у курсантів необхідних навичок — від оцінки стану постраждалого до вміння користуватися дефібрилятором.

Особлива увага приділялась:

• забезпеченню самозахисту;
• відпрацюванню алгоритму дій при невідкладних станах;
• вмінню накладати турнікети, бандажі, тиснучи чи гемостатичні пов’язки;
• основам серцево-легеневої реанімації.

Після успішного проходження курсу учасники отримали сертифікати міжнародного зразка. Дякуємо усім, хто приклав зусилля до проведення цього важливого тренінгу. Ви зробили велику справу, бо в умовах російської агресії та постійних обстрілів вміння надати першу допомогу людині у невідкладному стані або з кровотечею здатне зберегти чиєсь життя.