АКЦІЯ: з 01.05.2023 до 31.05.2023 знижка на обстеження 250 (!) грн

МРТ ліктьового суглоба

26 Вересня 2019

МРТ ліктьового суглоба – це сучасний, швидкий, інформативний і безпечний метод дослідження, незамінний в травматології та ревматології. Магнітно-резонансна томографія дозволяє побачити м’які тканини, що оточують ліктьовий суглоб, зв’язки, хрящі, що покривають суглобові поверхні кісток, суглобову капсулу, судини та нервові волокна цієї області. Сучасне обладнання дає можливість отримати зображення в різних проекціях і візуалізувати найдрібніші та глибоко розташовані структури. Ліктьовий суглоб є складним, тому що складається з трьох простіших сполук – плечоліктьового, плечево-променевого та променево-ліктьового, що дозволяє йому виконувати різноманітні рухи. Побачити наслідки травм і діагностувати патологічні процеси навіть на ранній стадії дає можливість МРТ ліктьового суглоба.

Показання до проведення:

 • спортивні, професійні та побутові травми ліктьового суглоба (часто страждають тенісисти, масажисти, малярі, швачки, тощо);
 • діагностика ударів, вивихів, розтягнень і розривів зв’язок, тріщин кісток;
 • тривалий біль в ліктьовому суглобі, набряклість, скутість, обмеження розгинання передпліччя, опір стисненню кисті в кулак;
 • порушення нормальної конфігурації, нестабільність суглоба;
 • утиск нерва, що супроводжується сильним гострим болем;
 • хондроматоз ліктьових суглобів;
 • зовнішній і внутрішній епікондиліт;
 • артрити різної етіології: інфекційні, алергічні, ревматичні, тощо;
 • артрози;
 • серозний, гнійний або геморагічний бурсит ліктьового суглоба (запалення навколосуглобової сумки зі скупченням в ній ексудату);
 • утворення вільних суглобових тіл (хвороба Кеніга), аномалії розвитку суглобів;
 • пухлини та метастази в ліктьовому суглобі та прилеглих тканинах;
 • передопераційна підготовка до артроскопії, протезування та інших втручань.

Підготовка до МРТ ліктьового суглоба

Підготовка до обстеження не потрібна. Пацієнт веде свій звичний спосіб життя, при необхідності обстеження можна проходити неодноразово без шкоди для здоров’я. Обстеження абсолютно безпечне та безболісне.

Як проходить МРТ ліктьового суглоба

Перед обстеженням необхідно прибрати з кишень телефон, ключі, кредитні карти, годинник. Наявність всередині тіла пацієнта металевих предметів є абсолютним протипоказанням до проведення МРТ ліктьового суглоба. Під час обстеження необхідно лежати нерухомо для отримання максимально якісних інформативних зображень. МРТ ліктьового суглоба триває близько 25-30 хвилин.

Вартість МРТ ліктьового суглоба

З 01.05.2023 до 31.05.2023 акційна вартість МРТ ліктьового суглоба становить 1500 1250 грн

Якість зображень МРТ ліктьового суглоба

Спеціалізований МРТ «O-scan EVO eXP» – це новий магнітно-резонансний томограф, спеціально сконструйований італійськими інженерами для отримання знімків ліктьового суглоба з максимально високою якістю. Даний томограф, завдяки своїй конструкції, здатний забезпечити якість діагностики нарівні з класичними МРТ 1,5 і 3,0 Тесла. Для наочного прикладу пропонуємо ознайомитися з зображеннями ліктьового суглоба, отриманими в ході дослідження в Центрі МРТ суглобів. Для більш детального вивчення послідовностей сканування, рекомендуємо відкрити зображення в спеціальній програмі, призначеної для роботи з результатами медичної діагностики.

Завантажити приклад МРТ ліктьового суглоба в ЦМРТС можна за цим посиланням: CMRTS_ elbow joint. Знімки для публічного ознайомлення надані за згодою пацієнта.