АКЦІЯ: з 01.07.22 до 31.07.22 знижка на обстеження 250 (!) грн

МРТ кисті

26 Вересня 2019

МРТ кисті – це сучасний неінвазивний метод обстеження кісткових, хрящових і м’яких тканин дистального відділу руки. У кисті міститься два ряди коротких кісточок, з’єднаних суглобами з п’ясними кістками, які в свою чергу сполучаються з кістками пальців. Важливе значення має потужна система зв’язок і сухожиль, що утримують і зміцнюють кисть. А понад 30 м’язів спільно дозволяють здійснювати різні тонко диференційовані рухи пальцями. Така комплексна будова викликає труднощі при діагностиці захворювань кисті іншими методами, що не забезпечують високої контрастності тканин. Рентгенологічне дослідження дає інформацію тільки про стан кісткової тканини, а ультразвукова діагностика не завжди дозволяє чітко візуалізувати патології цій галузі та визначити стадійність захворювання. Повноцінне обстеження цій галузі у всіх проекціях можливо лише при МРТ кисті.

Показання до проведення:

  • травми кисті – вивихи численних суглобів, розтягнення або розрив зв’язок, сухожиль, переломи кісток;
  • біль в кисті, набряклість, припухлість, скутість рухів, зменшення їх амплітуди;
  • артрити різної етіології та перебігу (ревматоїдний, подагричний, інфекційний специфічний і неспецифічний, алергічний, тощо);
  • деформуючий остеоартроз, посттравматичні, ішемічні контрактури кисті;
  • запальні захворювання (остеомієліт, тендовагініт, синовіт);
  • ущемлення нервів в сухожильних каналах (тунельний синдром);
  • діагностика порушень кровообігу в цій області (оклюзія артерій долонної дуги, незавершена дуга);
  • аномалії розвитку (контрактура Дюпюітрена, додаткові кісточки, аномалії фаланг пальців);
  • пошук сторонніх предметів, новоутворень даної області;
  • передопераційна підготовка і спостереження за перебігом захворювань кисті.

Підготовка до МРТ кисті

Підготовка до обстеження не потрібна. Пацієнт веде свій звичний спосіб життя, при необхідності обстеження можна проходити неодноразово без шкоди для здоров’я. Обстеження абсолютно безпечне та безболісне.

Як проходить обстеження

Перед обстеженням необхідно зняти з себе годинник, пірсинг, слуховий апарат, прибрати телефон, ключі, кредитні карти. Наявність в тілі металевих предметів є абсолютним протипоказанням до проведення МРТ кисті. Під час обстеження необхідно лежати нерухомо для отримання максимально якісних інформативних зображень. МРТ кисті триває близько 25-30 хвилин.

Вартість МРТ кисті

З 01.07.2022 по 31.07.2022 акційна вартість МРТ кисті становить 1150 900 грн

Якість зображень МРТ кисті

Спеціалізований МРТ «O-scan EVO eXP» – це новий магнітно-резонансний томограф, спеціально сконструйований італійськими інженерами для отримання знімків кисті з максимально високою якістю. Даний томограф, завдяки своїй конструкції, здатний забезпечити якість діагностики нарівні з класичними МРТ 1,5 і 3,0 Тесла. Для наочного прикладу пропонуємо ознайомитися з зображеннями кисті, отриманими в ході дослідження в Центрі МРТ суглобів. Для більш детального вивчення послідовностей сканування, рекомендуємо відкрити зображення в спеціальній програмі, призначеної для роботи з результатами медичної діагностики.

Завантажити приклад МРТ кисті в ЦМРТС можна за цим посиланням: CMRTS_ hand. Знімки для публічного ознайомлення надані за згодою пацієнта.