АКЦІЯ: з 01.09.22 до 30.09.22 знижка на обстеження 250 (!) грн
Новини

Точна діагностика складних структур під час проходження МРТ суглобів

13 Липня 2022

МРТ суставовЗахворювання суглобів – одна з найпоширеніших проблем, з якою сьогодні стикається кожна третя людина. Відомо, що артрити, артрози та інші серйозніші захворювання призводять до больових відчутів у суглобах і мають ниючий характер.

Найчастіше з болем у суглобах колін і ліктів стикаються ті, хто професійно займається спортом, а люди з «сидячою» роботою скаржаться на біль у кульшових суглобах, а також у кінцівках. Загалом, травмувати суглоби може будь-хто з будь-якої причини. В даному випадку важливо не займатися самолікуванням і одразу звернутися до фахівця, який швидко встановить характер ушкодження та призначить необхідне лікування. Це допоможе уникнути серйозних наслідків надалі. А в постановці точного діагнозу важливо ґрунтуватися на результатах діагностики.

Сьогодні діагностувати різноманітні захворювання у суглобах можна за допомогою різних методів: УЗД, рентгена, КТ, МРТ тощо. Але переважною серед них є магнітно-резонансна томографія, оскільки вона має високу інформативність. За допомогою МРТ фахівець може оцінити стан суглоба, кісток та м’яких тканин під різним кутом.

МРТ-діагностика колінного суглоба показана у таких випадках:

– запалення м’яких тканин навколо області суглоба;

– травми, новоутворення;

– ушкодження структури суглобів;

– інфекційні запалення.

Загалом існує багато видів захворювань суглобів, тому при діагностиці необхідна чіткість. Основними перевагами МРТ над іншими методами є можливість побачити суглоб із різних сторін, а також якість отриманих зображень. У разі МРТ суглобів, фахівець має можливість детально вивчити найменші деталі. Також під час МРТ немає рентгенівського випромінювання, як, наприклад, під час проведення КТ.

Точная диагностика сложных структур при прохождении МРТ суставовМРТ вважається поглибленим методом діагностики суглобів, на якому детально проглядаються м’язи, сухожилля, хрящі, зв’язки та меніски. Це внутрішні структури, які піддаються найбільшій травматизації.

Варто зазначити, що діагностика колінного суглоба проводиться за участю медичного оператора, який постійно контролює процес.

Час проведення діагностики становить від п’ятнадцяти хвилин до півгодини. Далі видається підсумок лікаря та знімок.

Також МРТ має низку протипоказань, серед основних: електронні пристрої в організмі (кардіостимулятори) та феромагнітні імпланти, протези. Крім того, серед протипоказань – тяжкі захворювання у пацієнтів, які не дають змоги коректно провести діагностику.

Якщо вам потрібно пройти діагностику суглобів у Запоріжжі, то це можна зробити у Центрі МРТ суглобів. Медичний персонал центру індивідуально для вас підбере зручний час та день, а спеціаліст проведе дослідження на високому рівні.