АКЦІЯ: з 01.05.2024 до 31.05.2024 знижка на обстеження 250 (!) грн
Новини

Чому болять колінні суглоби при зміні погоди?

31 Березня 2023

Багато людей страждають на біль у колінних суглобах, що особливо проявляється при зміні погоди. На жаль, з цим може стикнутися людина будь-якого віку або професії, тому варто розуміти, які заходи варто вжити, аби покращити стан здоров’я. Такий біль суттєво впливає на якість життя, обмежує рухливість, та, як наслідок, може зруйнувати плани на день. Тож яке науково-медичне підґрунтя такого стану, та що впливає на запалення колінного суглоба при певних погодних умовах?

Чому при зміні погоди болять суглоби?

Почему болят коленные суставы при смене погоды?Основною причиною виникнення болю при зміні погоди є різкий перепад атмосферного тиску, що впливає на артеріальний тиск людини, внаслідок чого змінюється тонус кров’яних судин. Суглобові сумки є дуже вразливими структурами, тому скачок артеріального тиску в організмі призводить до порушення нормального функціонування суглоба.

Проте, біль у суглобах при зміні погоди з’являється лише тоді, коли вже наявні певні захворювання, до виникнення яких можуть призводити безліч факторів. Одні з найпоширеніших: малорухливий спосіб життя, ненормоване фізичне навантаження, деформація стопи, неправильне харчування, яке призводить до дефіциту мінералів, часті переохолодження, шкідливі звички, надмірна вага, порушення метаболізму тощо. Саме тому варто звернути увагу на свій спосіб життя, вроджені патології для пошуку причини розвитку захворювань колінних суглобів, а також обов’язково звернутися до лікаря, який призначить ефективну схему лікування.

Які захворювання можуть призводити до болів у суглобах?

Причина появи болю у суглобах при зміні погоди пов’язана лише з певними захворюваннями. Отож наявність наступних хвороб призводить до дискомфорту та неприємних відчуттів у суглобі:Чому болять колінні суглоби при зміні погоди?

  1. Ревматоїдний артрит.
  2. Ревматичний поліартрит.
  3. Подагра.
  4. Реактивний або псоріатичний артрит.
  5. Артроз.
  6. Плоскостопість.

Отже, біль у суглобах – це серйозна причина потурбуватися про своє здоров’я та записатися на прийом до фахівця. Лікар-травматолог проведе огляд та призначить певні дослідження, аби правильно визначити діагноз та підібрати дієве лікування.

Методи діагностики болю у суглобах

Існує широкий спектр діагностичних обстежень, за допомогою яких можна дослідити суглоби, вивчити особливості їхньої структури та виявити будь-які відхилення від норми. Спираючись на мету досягнення певних результатів, лікар може призначити пацієнту:МРТ суставов в Запорожье

  1. Магнітно-резонансну томографію, яка є інформативним та беспечним методом діагностики. Суть цього дослідження – формування знімків суглоба у трьох проєкціях для детального вивчення стану органу. Для цього використовують спеціальне дороговартісне медичне обладнання. Отже, таким чином можна діагностувати різні патології суглоба, серед яких артрит, остеартроз, запальні процеси та вроджені аномалії, тощо. Записатися на таке обстеження ви можете у Центрі МРТ суглобів (ЦМРТС) у Запоріжжі. Діагностичний центр спеціалізується на широкому спектрі МРТ досліджень суглобів та гарантує високу якість послуг.
  2. Ультразвукову діагностику. Цей метод дозволяє отримати детальну інформацію про стан суглоба, а основною його перевагою є неінвазивність та відсутність негативного впливу на здоров’я людини. Візуалізація внутрішніх структур досягається завдяки застосуванню ультразвукових хвиль. Таким чином можна швидко та безпечно вивчити особливості навколосуглобових м’яких тканин, синовіальної оболонки, сухожиль та зв’язок.
  3. Комп’ютерну томографію. Проведення цього неінвазивного методу променевої діагностики дозволяє візуалізувати колінний суглоб та зафіксувати структурні зміни. Тривалість процедури – приблизно 10 хвилин.