АКЦІЯ: з 01.05.2023 до 31.05.2023 знижка на обстеження 250 (!) грн

МРТ колінного суглоба

26 Вересня 2019

МРТ колінного суглоба – магнітно-резонансне дослідження, яке дає можливість побачити в різних проекціях всі компоненти колінного суглоба: суглобові поверхні стегнової та гомілкових кісток, суглобові хрящі, меніски, зв’язковий апарат, суглобову капсулу. Колінний суглоб здійснює опору для усього тіла, покращує амортизацію при ходьбі і найчастіше піддається травмуванню, деформації та запальним процесам. МРТ колінного суглоба надає найточнішу інформацію про м’які, хрящові і кісткові тканини суглоба і наявності в них пошкоджень або патологічних процесів навіть на ранній стадії. Сучасне обладнання дає можливість отримати зображення в різних проекціях і візуалізувати найдрібніші і глибоко розташовані структури. Є незамінним методом дослідження для вирішення питань про необхідність артроскопії, протезування, інших операційних втручань.

Показання до проведення:

  • травматичні ушкодження різного характеру (розриви зв’язок, сухожиль, нервових пучків, вивихи, спортивні травми);
  • больові відчуття, хронічний біль у суглобі, припухлість, ускладнення і скутість при рухах та в спокої, порушення функцій суглоба;
  • запальні процеси в суглобі і м’яких тканинах, бурсит, синовіт, скупчення рідини в навколосуглобовій сумці;
  • дегенеративні захворювання, деформуючий остеоартроз;
  • ревматичні захворювання, що вражають суглоби;
  • пухлини і метастази в колінному суглобі і прилеглих тканинах;
  • передопераційне обстеження перед інвазивними втручаннями: артроскопією, протезуванням.

Підготовка до МРТ колінного суглоба

Підготовка до обстеження не потрібна. Пацієнт веде свій звичний спосіб життя, при необхідності обстеження можна проходити неодноразово без шкоди для здоров’я. Обстеження абсолютно безпечне і безболісне.

Як проходить МРТ колінного суглоба

Перед обстеженням необхідно прибрати з кишень телефон, ключі, кредитні карти, годинник. Наявність всередині тіла пацієнта металевих предметів є абсолютним протипоказанням до проведення МРТ колінного суглоба. Під час обстеження необхідно лежати нерухомо для отримання максимально якісних інформативних зображень. МРТ колінного суглоба триває близько 25-30 хвилин.

Вартість МРТ колінного суглоба

З 01.05.2023 до 31.05.2023 акційна вартість МРТ колінного суглоба складає 1500 1250 грн

Якість зображень МРТ колінного суглоба

Спеціалізований МРТ «O-scan EVO eXP» – це новий магнітно-резонансний томограф, спеціально сконструйований італійськими інженерами для отримання знімків колінного суглоба з максимально високою якістю. Даний томограф, завдяки своїй конструкції, здатний забезпечити якість діагностики нарівні з класичними МРТ 1,5 і 3,0 Тесла. Для наочного прикладу пропонуємо ознайомитись із зображеннями колінного суглоба, отриманими в ході дослідження у Центрі МРТ суглобів. Для більш детального вивчення послідовностей сканування, рекомендуємо відкрити зображення в спеціальній програмі, призначеній для роботи з результатами медичної діагностики.

Завантажити приклад МРТ колінного суглоба в ЦМРТС можна за цим посиланням: CMRTS_knee joint. Знімки для публічного ознайомлення надані за згодою пацієнта.