До уваги пацієнтів та відвідувачів!
ЦМРТС
м. Запоріжжя,
просп. Маяковського, 11
АКЦІЯ: з 01.05.20 до 31.05.20 знижка на обстеження 250 (!) грн

МРТ м’яких тканин передпліччя

26 Вересня 2019

МРТ м’яких тканин передпліччя – це єдиний достовірний неінвазивний метод дослідження, що дозволяє побачити всі анатомічні структури цієї зони в різних проекціях. Серія тонких зрізів дає найціннішу діагностичну інформацію про наявність та структуру новоутворень в області передпліччя, стан м’язів, фасцій, сухожиль, судин і нервів досліджуваної зони. Інші методи візуалізації не здатні забезпечити такої високої контрастності тканин. Рентгенологічне дослідження дає інформацію тільки про стан кісток, а ультразвукова діагностика не завжди дозволяє чітко візуалізувати патологічний процес і визначити його стадію. Повноцінне обстеження об’ємних новоутворень, їх розташування, форми, ступеня проростання, розмірів можливо лише при МРТ м’яких тканин передпліччя.

Показання до проведення:

  • з’ясування причини хронічного болю в області передпліччя;
  • наявність новоутворень невідомої етіології, сторонніх тіл;
  • травми – розриви м’язів, сухожиль, забої м’яких тканин;
  • посттравматичні зміни – застарілі гематоми, атрофічні, рубцеві, фіброзні деформації;
  • здавлення нервових пучків;
  • запальні процеси в області передпліччя: остеомієліт, фасціїт (хвороба Шульмана), тендовагініт, міозит, флегмона, абсцес;
  • відстеження динаміки захворювання, контроль ефективності лікування;
  • уточнення локалізації патологічного процесу для проведення хірургічного втручання.

Підготовка до МРТ м’яких тканин передпліччя

Підготовка до обстеження не потрібна. Пацієнт веде свій звичний спосіб життя, при необхідності обстеження можна проходити неодноразово без шкоди для здоров’я. Обстеження абсолютно безпечне і безболісне.

Як проходить обстеження

Перед обстеженням необхідно зняти з себе годинник, пірсинг, слуховий апарат, прибрати телефон, ключі, кредитні карти. Наявність в тілі металевих предметів є абсолютним протипоказанням до проведення МРТ м’яких тканин передпліччя. Під час обстеження необхідно лежати нерухомо для отримання максимально якісних інформативних зображень. У деяких випадках під час обстеження може знадобитися внутрішньовенне введення контрастної речовини. МРТ м’яких тканин передпліччя триває близько 30-40 хвилин.

Вартість МРТ м’яких тканин передпліччя

З 01.05.2020 до 31.05.2020 акційна вартість МРТ м’яких тканин передпліччя становить 950 700 грн