АКЦИЯ: с 01.03.2023 по 31.03.2023 скидка на исследование 250 (!) грн

МРТ стопи

26 сентября 2019

МРТ стопи — це сучасний інформативний метод діагностики в ортопедії. Це неінвазивний дослідження, що дозволяє до найдрібніших подробиць розглянути множинні суглоби, м’язи і зв’язки ступні у всіх проекціях. Вона складається з 26 кісток, з’єднаних комплексом суглобових зчленувань. Завдяки своїй складній анатомічній будові, стопа стикається з поверхнею землі і сприяє стоянню і переміщенню тіла в просторі. МРТ стопи дає можливість побудувати максимально достовірне тривимірне зображення цієї області, візуалізувати найдрібніші компоненти суглобів і діагностувати безліч різноманітних патологій.

Показання до проведення МРТ стопи:

  • біль в ступнях, набряки, скутість при рухах;
  • діагностика травм: тріщин і переломів кісток, розривів м’яких тканин, ушкоджень сухожиль і зв’язок, складних вивихів;
  • ушкодження нервово-судинних пучків, защемлення нервів в каналах, порушення кровообігу;
  • артрити і артрози суглобів стоп;
  • ураження ступнів системними захворюваннями сполучної тканини;
  • запальні процеси, інфекції, остеомієліт кісток стоп;
  • діагностика вроджених дефектів ступень;
  • новоутворення м’яких тканин;
  • виявлення сторонніх предметів в тканинах стопи;
  • передопераційна підготовка: планування хірургічних втручань на ступнях, післяопераційний контроль.

Підготовка до обстеження

Підготовка до обстеження не потрібна. Пацієнт веде свій звичний спосіб життя, при необхідності обстеження можна проходити неодноразово без шкоди для здоров’я. Обстеження абсолютно безпечне і безболісне.

Як проходить МРТ стопи

Перед обстеженням необхідно прибрати з кишень телефон, ключі, кредитні карти, годинник. Наявність всередині тіла пацієнта металевих предметів є абсолютним протипоказанням до проведення. Під час обстеження необхідно лежати нерухомо для отримання максимально якісних інформативних зображень. МРТ даної зони обстеження триває близько 25-30 хвилин.

Вартість МРТ стопи

З 01.03.2023 до 31.03.2023 акційна вартість МРТ стопи становить 1350 1100 грн

Якість зображень МРТ стопи

Спеціалізований МРТ «O-scan EVO eXP» — це новий магнітно-резонансний томограф, спеціально сконструйований італійськими інженерами для отримання знімків стопи з максимально високою якістю. Даний томограф, завдяки своїй конструкції, здатний забезпечити якість діагностики нарівні з класичними МРТ 1,5 та 3,0 Тесла. Для наочного прикладу пропонуємо ознайомитися з зображеннями стопи, отриманими в ході дослідження в Центрі МРТ суглобів. Для більш детального вивчення послідовностей сканування, рекомендуємо відкрити зображення в спеціальній програмі, призначеній для роботи з результатами медичної діагностики.

Завантажити приклад МРТ стопи в ЦМРТС можна за цим посиланням: CMRTS_foot. Знімки для публічного ознайомлення надані за згодою пацієнта.